Cyklistika.cz

CYKLISTICKÝ KLUB TJ LOKOMOTIVA NYMBURK

Výsledky

VÝSLEDKY 5.ROČNÍKU MTB ZÁVDOU HOŘÁTEVSKÁ ROVINA 2014 - 40km

PořadíKat.Pořadí v kat.St.č.Jméno PříjmeníRočníkKlub/městoČasZtráta
1CX150Miroslav Živný1982KCL Kooperativa - Svijany1:21:400:00:00
2M4911Karel Bartoš1973TJ Lokomotiva Nymburk1:23:070:01:27
3M39166Mejla Pohl1981TJ Lokomotiva Nymburk1:23:070:01:27
4M3927Zdeněk Zemánek1982TPCA bike team1:23:070:01:27
5M39377Luděk Šimeček1977TJ Lokomotiva Nymburk1:23:080:01:28
6M39469Jiří Malý1980TJ Lokomotiva Nymburk1:24:530:03:13
7M3953Vlastimil Krupička1990TJ Lokomotiva Nymburk1:24:540:03:14
8CX227Radek Beneš1968BMC racing1:27:240:05:44
9CX343Pavel Živný1987CL Kooperativa1:27:580:06:18
10M396125Michal Ryglewicz1980Kovanice1:27:590:06:19
11M397121Pavel Šibrava1979T-Mobile MTB Team1:28:440:07:04
12M501123Zdeněk Černý1961SKC Pečky1:30:320:08:52
13M502107Pavel Prchal1959SK cyklosport Kern1:30:340:08:54
14M49253Petr Drábek19711:30:450:09:05
15M398122Lukáš Lipták1982TJ Lokomotiva Nymburk1:32:420:11:02
16M49311Vladimír Šemlej1971TJ Lokomotiva Nymburk1:32:430:11:03
17M39935Radko Draganov19791:32:550:11:15
18M391034Petr Juřina1982Mnichovo Hradiště1:33:070:11:27
19M391144Pavel Vichera19781:33:080:11:28
20M50392Pavel + Jan Vojtěch + Šuk1964Nymburk1:33:090:11:29
21M494119Martin Peterka1971Kolín1:33:100:11:30
22M3912133Jiří Čapek1979Úvaly1:33:280:11:48
23M4956Mirek Šípek1965TPCA bike team1:33:320:11:52
24M391355Martin Jírovec1994HRozný team1:33:340:11:54
25M391439Vladislav Dudek1979TJ Lokomotiva Nymburk1:33:350:11:55
26M17162Lukáš Dědek1997HRozný team1:33:360:11:56
27M3915114Jan Mysliveček1976NYMBURK1:33:380:11:58
28M49651Jaroslav Paroulek1970ELCO Nymburk1:33:400:12:00
29M39169Matouš Dlouhý1975Long Team1:33:470:12:07
30M504106Josef Michl1959TJ Lokomotiva Nymburk1:34:300:12:50
31M391717Radim Semanco1976PODEBRADY1:34:340:12:54
32M49756Jan Kraus1965Jablonec n. N.1:34:430:13:03
33M498116Pavel Kupec1973GEA Goedhart1:34:550:13:15
34M3918136Josef Ďuriš1984ĎURIŠÁCI1:35:530:14:13
35M391931Ondřej Černý19921:36:110:14:31
36M17265Matěj Sojka1997Poděbrady1:36:360:14:56
37M499103Petr Tindel1972Sadská1:36:480:15:08
38M17367Jan Petr19971:36:490:15:09
39M4910132Daniel Selix1971CK Úvaly1:36:590:15:19
40M392060Zdeněk Kudláček19791:37:020:15:22
41M491188Roman Martinec19711:37:040:15:24
42M17463Matěj Kukla19981:37:570:16:17
43M491293Jiří Vavřina1966Protherm1:38:180:16:38
44M3921118Patrik Kalista1981Nymburk1:38:550:17:15
45M491364Miroslav Hodboď19741:39:370:17:57
46M491471Vlastimil Horyna1973TJ Lokomotiva Nymburk1:40:150:18:35
47M4915110Jan Svitek1974CK Škvorec1:40:180:18:38
48M39228Marek Ďurana1985Kolín1:40:360:18:56
49M4916109Jiří Denemark1968CK Škvorec1:40:420:19:02
50M4917104Jan Serbus1974Semice1:41:060:19:26
51M50541Miloš Vančura1954Hisport Team1:41:080:19:28
52M3923142Martin Štefáček1979Dvory1:41:090:19:29
53M491854Miloš Šindelář1967TJ Lokomotiva Nymburk1:41:130:19:33
54F391140Katarína Krejčíková1978TJ Lokomotiva Nymburk1:41:160:19:36
55M491961Radek Dutý1972za Vašíka1:41:210:19:41
56M392472Jiří Pačanda1976Zarputilí šneci1:41:410:20:01
57M492014Jiří Fišar1967Nymburk1:41:510:20:11
58M506127Petr Macák1962Benátky n. J.1:42:240:20:44
59M392547Michal Čejka1979Nymburk1:42:330:20:53
60M492142Rado Babec1965Sadská1:43:300:21:50
61M492297Petr Kunc1974Nymburk1:43:590:22:19
62M50710Ladislav Urban1964Brno1:44:000:22:20
63F39237Veronika Nešněrová1976TJ Lokomotiva Nymburk1:44:020:22:22
64M508126Petr Helekal1958Poděbrady1:44:090:22:29
65M392657Pavel Miškov1976Poděbrady1:44:550:23:15
66M392721Jakub Řehák1990Zálabí1:45:370:23:57
67M4923144Petr Radoňský1974Pečky1:46:190:24:39
68M392873Roman Vávra1978Zarputilí šneci1:46:200:24:40
69M4924108Milan Hora1970NYMBURK1:47:140:25:34
70M392933Zdenek Farkaš1979Nymburk1:47:320:25:52
71M17591Filip Borovička1999Hořátev1:48:110:26:31
72F17146Andrea Maťhová19971:48:400:27:00
73M393013Jan Roček19811:48:410:27:01
74M393199Vítek Zápotočný1977HC Tsunami Nymburk1:48:470:27:07
75M3932141Jan Hrouda19781:48:540:27:14
76M393318Vladimír Šebetka19781:49:050:27:25
77F39375Štěpánka Šimčeková1975Loučeň1:49:110:27:31
78M3934117Libor Hála19831:49:270:27:47
79M3935115Lukáš Hruška19851:49:270:27:47
80M492559František Buchta1973Vlastějovice1:50:270:28:47
81M3936113Radek Černý19841:51:270:29:47
82M492626Roman Ajchler19661:51:410:30:01
83M509124Ženatý Emil1962Poděbrady1:51:540:30:14
84M39375Jan Hrůza19831:52:430:31:03
85M3938143Jakub Marvan1977Poděbrady1:52:450:31:05
86M393923Miroslav Čepička1977Hořátev1:53:390:31:59
87F39449Iveta Halamová19861:54:080:32:28
88M394068Roman Betka1978Hc Tsunami Nymburk1:54:210:32:41
89M492720Luděk Řehák1965Zálabí1:54:390:32:59
90M3941131Rostislav Šlemín19751:55:290:33:49
91M39422Luboš Typlt1979STS Chvojkovice - Brod1:55:450:34:05
92M3943145Radek Čihák1978Semice1:55:560:34:16
93M4928100Pavel Novák1972Stavebniny Krauer1:55:560:34:16
94M4929111Josef Kotek1970Hořátev1:56:170:34:37
95M176101Aleš Hrnčíř1998HRozný team1:57:060:35:26
96M4930102Aleš Hrnčíř1969HRozný team1:57:070:35:27
97M17784Pavel Krátký2001HRozný team1:57:120:35:32
98F39583Kateřina Holá1983Všechlapáci1:57:300:35:50
99F396105Kateřina Serbusová1977Praha1:58:340:36:54
100M394470Petr Zelenka19751:58:360:36:56
101F172122Natálie Kurková20011:58:410:37:01
102M501012Oto Kubeš19641:59:060:37:26
103M394532Martin Valenta19771:59:110:37:31
104M493182Tomáš Berný19731:59:280:37:48
105M493289Daniel Malý19732:00:400:39:00
106M394696Michal Pilch19802:01:270:39:47
107F17324Adéla Janková2008Milovice2:01:310:39:51
108M394779Jiří Jaša1977Nymburk2:01:320:39:52
109M493325Jiří Meszároš19722:01:550:40:15
110M5011120Miloslav Zelenka1961Uvaly2:01:580:40:18
111M5012135Jaromír Snížek1942Poděbrady2:01:590:40:19
112M39484Dušan Šiška1983Goedhart2:01:590:40:19
113M501374Jan Fousek1963Hořátev2:02:260:40:46
114F17494Denisa Šafránková1998Poděbrady2:02:260:40:46
115M501495Jiří Šafránek1964Pátek2:02:270:40:47
116M501538Vladimír Lédl1954Dětenice2:02:320:40:52
117M394930Martin Cettl1976gs nymburk2:04:230:42:43
118M501698Karel Kvíz1964Na pohodu2:05:180:43:38
119M501740Jiří Bělohlávek19642:06:160:44:36
120F40136Jana Poddaná1953TJ Lokomotiva Nymburk2:08:310:46:51
121F17580Simona Němcová20002:09:560:48:16
122M493428Jirka Hájek1974HC Tsunami Nymburk2:10:530:49:13
123M5018137Jaroslav Ďuriš1956ĎURIŠÁCI2:11:070:49:27
124F402138Jana Ďurišová1961ĎURIŠÁCI2:11:150:49:35
125F40322Ivana Řeháková1967Zálabí2:13:480:52:08
126F397139Radka Brousilová1990TJ Lokomotiva Nymburk2:15:450:54:05
127M395052Jan Rástočný1978Nymburk2:15:450:54:05
128F404129Jana Švejdová1965Josefův Důl2:15:520:54:12
129M5019128Miloslav Mareš1957Benátky n. J.2:15:590:54:19
130M4935130Milan Homolka1965Lipová2:18:550:57:15
131M395116František Wurm19752:19:310:57:51
132M395290Roman Odl1978havetrans2:23:191:01:39
133M493629Dušan Mrázek1972Hc Tsunami Nymburk2:24:261:02:46
134M17881Václav Berný20022:25:141:03:34
135M3953134Josef Bačkora1981Viessmann2:25:461:04:06
136F39948Adéla Koutková1975Nymburk2:30:131:08:33
137F391015Jitka Šimonová19762:34:311:12:51
138M17985Adam Hnátek2003Sací komando Třebestovice2:42:291:20:49
139M493786Martin Hnátek1967Sací komando Třebestovice2:42:371:20:57
140F40587Lenka Hnátková1971Sací komando Třebestovice2:42:381:20:58
141F17676Kristýna Janková20013:17:011:55:21
142F391178Karin Jaša19793:17:021:55:22
143M5045Jindřich Maťha1961DNF
144M3919Pavel Švejdar1979Promat LovčiceDNF

PořadíKat.Pořadí v kat.St.č.Jméno PříjmeníRočníkKlub/městoČasZtráta
26M17162Lukáš Dědek1997HRozný team1:33:360:11:56
36M17265Matěj Sojka1997Poděbrady1:36:360:14:56
38M17367Jan Petr19971:36:490:15:09
42M17463Matěj Kukla19981:37:570:16:17
71M17591Filip Borovička1999Hořátev1:48:110:26:31
95M176101Aleš Hrnčíř1998HRozný team1:57:060:35:26
97M17784Pavel Krátký2001HRozný team1:57:120:35:32
134M17881Václav Berný20022:25:141:03:34
138M17985Adam Hnátek2003Sací komando Třebestovice2:42:291:20:49

PořadíKat.Pořadí v kat.St.č.Jméno PříjmeníRočníkKlub/městoČasZtráta
3M39166Mejla Pohl1981TJ Lokomotiva Nymburk1:23:070:01:27
4M3927Zdeněk Zemánek1982TPCA bike team1:23:070:01:27
5M39377Luděk Šimeček1977TJ Lokomotiva Nymburk1:23:080:01:28
6M39469Jiří Malý1980TJ Lokomotiva Nymburk1:24:530:03:13
7M3953Vlastimil Krupička1990TJ Lokomotiva Nymburk1:24:540:03:14
10M396125Michal Ryglewicz1980Kovanice1:27:590:06:19
11M397121Pavel Šibrava1979T-Mobile MTB Team1:28:440:07:04
15M398122Lukáš Lipták1982TJ Lokomotiva Nymburk1:32:420:11:02
17M39935Radko Draganov19791:32:550:11:15
18M391034Petr Juřina1982Mnichovo Hradiště1:33:070:11:27
19M391144Pavel Vichera19781:33:080:11:28
22M3912133Jiří Čapek1979Úvaly1:33:280:11:48
24M391355Martin Jírovec1994HRozný team1:33:340:11:54
25M391439Vladislav Dudek1979TJ Lokomotiva Nymburk1:33:350:11:55
27M3915114Jan Mysliveček1976NYMBURK1:33:380:11:58
29M39169Matouš Dlouhý1975Long Team1:33:470:12:07
31M391717Radim Semanco1976PODEBRADY1:34:340:12:54
34M3918136Josef Ďuriš1984ĎURIŠÁCI1:35:530:14:13
35M391931Ondřej Černý19921:36:110:14:31
40M392060Zdeněk Kudláček19791:37:020:15:22
44M3921118Patrik Kalista1981Nymburk1:38:550:17:15
48M39228Marek Ďurana1985Kolín1:40:360:18:56
52M3923142Martin Štefáček1979Dvory1:41:090:19:29
56M392472Jiří Pačanda1976Zarputilí šneci1:41:410:20:01
59M392547Michal Čejka1979Nymburk1:42:330:20:53
65M392657Pavel Miškov1976Poděbrady1:44:550:23:15
66M392721Jakub Řehák1990Zálabí1:45:370:23:57
68M392873Roman Vávra1978Zarputilí šneci1:46:200:24:40
70M392933Zdenek Farkaš1979Nymburk1:47:320:25:52
73M393013Jan Roček19811:48:410:27:01
74M393199Vítek Zápotočný1977HC Tsunami Nymburk1:48:470:27:07
75M3932141Jan Hrouda19781:48:540:27:14
76M393318Vladimír Šebetka19781:49:050:27:25
78M3934117Libor Hála19831:49:270:27:47
79M3935115Lukáš Hruška19851:49:270:27:47
81M3936113Radek Černý19841:51:270:29:47
84M39375Jan Hrůza19831:52:430:31:03
85M3938143Jakub Marvan1977Poděbrady1:52:450:31:05
86M393923Miroslav Čepička1977Hořátev1:53:390:31:59
88M394068Roman Betka1978Hc Tsunami Nymburk1:54:210:32:41
90M3941131Rostislav Šlemín19751:55:290:33:49
91M39422Luboš Typlt1979STS Chvojkovice - Brod1:55:450:34:05
92M3943145Radek Čihák1978Semice1:55:560:34:16
100M394470Petr Zelenka19751:58:360:36:56
103M394532Martin Valenta19771:59:110:37:31
106M394696Michal Pilch19802:01:270:39:47
108M394779Jiří Jaša1977Nymburk2:01:320:39:52
112M39484Dušan Šiška1983Goedhart2:01:590:40:19
117M394930Martin Cettl1976gs nymburk2:04:230:42:43
127M395052Jan Rástočný1978Nymburk2:15:450:54:05
131M395116František Wurm19752:19:310:57:51
132M395290Roman Odl1978havetrans2:23:191:01:39
135M3953134Josef Bačkora1981Viessmann2:25:461:04:06
144M3919Pavel Švejdar1979Promat LovčiceDNF

PořadíKat.Pořadí v kat.St.č.Jméno PříjmeníRočníkKlub/městoČasZtráta
2M4911Karel Bartoš1973TJ Lokomotiva Nymburk1:23:070:01:27
14M49253Petr Drábek19711:30:450:09:05
16M49311Vladimír Šemlej1971TJ Lokomotiva Nymburk1:32:430:11:03
21M494119Martin Peterka1971Kolín1:33:100:11:30
23M4956Mirek Šípek1965TPCA bike team1:33:320:11:52
28M49651Jaroslav Paroulek1970ELCO Nymburk1:33:400:12:00
32M49756Jan Kraus1965Jablonec n. N.1:34:430:13:03
33M498116Pavel Kupec1973GEA Goedhart1:34:550:13:15
37M499103Petr Tindel1972Sadská1:36:480:15:08
39M4910132Daniel Selix1971CK Úvaly1:36:590:15:19
41M491188Roman Martinec19711:37:040:15:24
43M491293Jiří Vavřina1966Protherm1:38:180:16:38
45M491364Miroslav Hodboď19741:39:370:17:57
46M491471Vlastimil Horyna1973TJ Lokomotiva Nymburk1:40:150:18:35
47M4915110Jan Svitek1974CK Škvorec1:40:180:18:38
49M4916109Jiří Denemark1968CK Škvorec1:40:420:19:02
50M4917104Jan Serbus1974Semice1:41:060:19:26
53M491854Miloš Šindelář1967TJ Lokomotiva Nymburk1:41:130:19:33
55M491961Radek Dutý1972za Vašíka1:41:210:19:41
57M492014Jiří Fišar1967Nymburk1:41:510:20:11
60M492142Rado Babec1965Sadská1:43:300:21:50
61M492297Petr Kunc1974Nymburk1:43:590:22:19
67M4923144Petr Radoňský1974Pečky1:46:190:24:39
69M4924108Milan Hora1970NYMBURK1:47:140:25:34
80M492559František Buchta1973Vlastějovice1:50:270:28:47
82M492626Roman Ajchler19661:51:410:30:01
89M492720Luděk Řehák1965Zálabí1:54:390:32:59
93M4928100Pavel Novák1972Stavebniny Krauer1:55:560:34:16
94M4929111Josef Kotek1970Hořátev1:56:170:34:37
96M4930102Aleš Hrnčíř1969HRozný team1:57:070:35:27
104M493182Tomáš Berný19731:59:280:37:48
105M493289Daniel Malý19732:00:400:39:00
109M493325Jiří Meszároš19722:01:550:40:15
122M493428Jirka Hájek1974HC Tsunami Nymburk2:10:530:49:13
130M4935130Milan Homolka1965Lipová2:18:550:57:15
133M493629Dušan Mrázek1972Hc Tsunami Nymburk2:24:261:02:46
139M493786Martin Hnátek1967Sací komando Třebestovice2:42:371:20:57

PořadíKat.Pořadí v kat.St.č.Jméno PříjmeníRočníkKlub/městoČasZtráta
12M501123Zdeněk Černý1961SKC Pečky1:30:320:08:52
13M502107Pavel Prchal1959SK cyklosport Kern1:30:340:08:54
20M50392Pavel + Jan Vojtěch + Šuk1964Nymburk1:33:090:11:29
30M504106Josef Michl1959TJ Lokomotiva Nymburk1:34:300:12:50
51M50541Miloš Vančura1954Hisport Team1:41:080:19:28
58M506127Petr Macák1962Benátky n. J.1:42:240:20:44
62M50710Ladislav Urban1964Brno1:44:000:22:20
64M508126Petr Helekal1958Poděbrady1:44:090:22:29
83M509124Ženatý Emil1962Poděbrady1:51:540:30:14
102M501012Oto Kubeš19641:59:060:37:26
110M5011120Miloslav Zelenka1961Uvaly2:01:580:40:18
111M5012135Jaromír Snížek1942Poděbrady2:01:590:40:19
113M501374Jan Fousek1963Hořátev2:02:260:40:46
115M501495Jiří Šafránek1964Pátek2:02:270:40:47
116M501538Vladimír Lédl1954Dětenice2:02:320:40:52
118M501698Karel Kvíz1964Na pohodu2:05:180:43:38
119M501740Jiří Bělohlávek19642:06:160:44:36
123M5018137Jaroslav Ďuriš1956ĎURIŠÁCI2:11:070:49:27
129M5019128Miloslav Mareš1957Benátky n. J.2:15:590:54:19
143M5045Jindřich Maťha1961DNF

PořadíKat.Pořadí v kat.St.č.Jméno PříjmeníRočníkKlub/městoČasZtráta
72F17146Andrea Maťhová19971:48:400:27:00
101F172122Natálie Kurková20011:58:410:37:01
107F17324Adéla Janková2008Milovice2:01:310:39:51
114F17494Denisa Šafránková1998Poděbrady2:02:260:40:46
121F17580Simona Němcová20002:09:560:48:16
141F17676Kristýna Janková20013:17:011:55:21

PořadíKat.Pořadí v kat.St.č.Jméno PříjmeníRočníkKlub/městoČasZtráta
54F391140Katarína Krejčíková1978TJ Lokomotiva Nymburk1:41:160:19:36
63F39237Veronika Nešněrová1976TJ Lokomotiva Nymburk1:44:020:22:22
77F39375Štěpánka Šimčeková1975Loučeň1:49:110:27:31
87F39449Iveta Halamová19861:54:080:32:28
98F39583Kateřina Holá1983Všechlapáci1:57:300:35:50
99F396105Kateřina Serbusová1977Praha1:58:340:36:54
126F397139Radka Brousilová1990TJ Lokomotiva Nymburk2:15:450:54:05
136F39948Adéla Koutková1975Nymburk2:30:131:08:33
137F391015Jitka Šimonová19762:34:311:12:51
142F391178Karin Jaša19793:17:021:55:22

PořadíKat.Pořadí v kat.St.č.Jméno PříjmeníRočníkKlub/městoČasZtráta
120F40136Jana Poddaná1953TJ Lokomotiva Nymburk2:08:310:46:51
124F402138Jana Ďurišová1961ĎURIŠÁCI2:11:150:49:35
125F40322Ivana Řeháková1967Zálabí2:13:480:52:08
128F404129Jana Švejdová1965Josefův Důl2:15:520:54:12
140F40587Lenka Hnátková1971Sací komando Třebestovice2:42:381:20:58

PořadíKat.Pořadí v kat.St.č.Jméno PříjmeníRočníkKlub/městoČasZtráta
1CX150Miroslav Živný1982KCL Kooperativa - Svijany1:21:400:00:00
8CX227Radek Beneš1968BMC racing1:27:240:05:44
9CX343Pavel Živný1987CL Kooperativa1:27:580:06:18

St.č.Jméno PříjmeníRočníkKlub/městoČasZtráta
107Pavel Prchal1959SK cyklosport Kern1:30:340:08:54
136Josef Ďuriš1984ĎURIŠÁCI1:35:530:14:13
109Jiří Denemark1968CK Škvorec1:40:420:19:02
61Radek Dutý1972za Vašíka1:41:210:19:41
14Jiří Fišar1967Nymburk1:41:510:20:11
97Petr Kunc1974Nymburk1:43:590:22:19
70Petr Zelenka19751:58:360:36:56
120Miloslav Zelenka1961Uvaly2:01:580:40:18
137Jaroslav Ďuriš1956ĎURIŠÁCI2:11:070:49:27
138Jana Ďurišová1961ĎURIŠÁCI2:11:150:49:35
52Jan Rástočný1978Nymburk2:15:450:54:05
129Jana Švejdová1965Josefův Důl2:15:520:54:12
128Miloslav Mareš1957Benátky n. J.2:15:590:54:19
130Milan Homolka1965Lipová2:18:550:57:15
134Josef Bačkora1981Viessmann2:25:461:04:06

Výsledky hledání:

PořadíSt.č.Jméno PříjmeníRočníkKlub/městoČasZtrátaAVG Km/h

Komentáře

Jak vložit komentář k článku?

Pro vložení veřejného vzkazu je nutné přihlášení z důvodu zamezení vkládání vzkazů od anonymních přispěvovatelů. Přihlásit se můžete prostřednictvím komunitních sítí Facebook, Twitter, Google a Disqus, anebo vložením svého jména, e-mailu a příspěvek poslat jako host.
Prosíme o vkládání příspěvků bez vulgárního podtextu a rasové diskriminace. Tyto příspěvky budou neprodleně smazány.

comments powered by Disqus
Sponzoři







TOPlist
Aktuální počet členů

104

70 dospělých a 34 mláďat
Přehled členů
Aktuální počasí

7.7. 2022 09:04:36

Návštěvnost webu
Zobrazení celkem 1274747x
UIP celkem 118601x
Zobrazeno za měsíc 7440x
UIP za mesíc 1111x
Zobrazeno za týden 1423x
UIP za týden 295x