Článek
11.08.2014

VLASTA KRUPIČKA V ČASOVCE OMRÁČIL SVÝM ČASEM ZBYTEK ZÚČASTNĚNÝCH!!!

SOBOTA
Na sobotní časovku do vrchu se vydal pouze jediný náš zástupce Vlastimil Krupička, který potvrdil, že i v končící cyklistické sezóně mu forma neklesá ba naopak. Svým výkonem na osmi a půl kilometrové trase s převýšením 190m vyrazil všem, včetně těm nejlepším z ostatních kategorií, dech. S časem čtrnáct minut a jedenadvacet vteřin se umístil na celkově prvním místě a zapsal si tuto časovku mezi nejlepší výsledky v letošní cyklistické sezóně. Na záda mu prakticky dýchal jen Radim Kijevský a Tomáš Malík, kteří dojeli do cíle až po čtyřech vteřinách. Další co, dýchalo na záda našemu závodníkovi , byl už jen severní vánek u Železného Brodu, protože náskok, který si dokázal na tak krátké trati vytvořit byl neuvěřitelný a pár závodníkům jeho výkon vrtal hlavou, když moc dobře věděli, jaký časovkářský „speciál“ Vlasta ke svým výkonům používá.

Železný Brod - časovka do vrchu:
Vlastimil Krupička: 1.místo absolutně

NEDĚLE
V neděli přivítali Svijany nejen Vlastu ale i Pepu Michla startující v kategorii C. Svijanské okruhy byly docela vydatné, když jeden okruh měřil 17km a měl kolem 180 výškových metrů. Skupina Vlasty Krupičky jela závod na šest okruhů, celkem tedy 104km. Vlasta ukázal, že umí jezdit i takticky a přes menší účast v jeho kategorii M si s přehledem dojel opět pro první místo. Pepa Michl si přes své bolesti zad také nevedl špatně a se ztrátou deseti minut na vítěze si dojel pro dvanácté místo celkově a osmé ve své kategorii 55let.